
Ouder- en kindcafé
Het Ouder-en Kindcafé is een initiatief vanuit Kansrijke Start Beuningen. Kansrijke Start Beuningen is een lokaal actieprogramma dat zich richt op het bieden van een zo gezond mogelijke start voor kinderen in de eerste 1000 dagen. Het initiatief bevordert de samenwerking tussen verloskundigen, gynaecologen, kraamzorg, jeugdgezondheidszorg (JGZ) en het sociaal domein om een sluitende keten van zorg te creëren.
Binnen deze actiegroep is een werkgroep ontstaan (met o.a. GGD en JGZ) voor de organisatie van het Ouder-en Kindcafé. De SpeelOsaurus is hiervan de organisator en KION stelt een ruimte beschikbaar hiervoor. Twee keer per jaar komt de werkgroep bij elkaar om te brainstormen en te evalueren.
Het Ouder-en Kindcafé is voor alle ouders/verzorgers van baby's, peuters en kleuters in de gemeente Beuningen. Het vindt eens per maand plaats van 10:00-11:30 uur bij de SpeelOsaurus, Speelotheek Beuningen.
Voor vragen en/of ideeën kun je contact opnemen per mail via: ouderenkindcafebeuningen@gmail.com
Centering Pregnancy
Wist je dat je als zwangere bij de Verloskundige Praktijk Beuningen aan "Centering Pregnancy" kan deelnemen? Ook bieden zij in samenwerking met de GGD "Baby-en oudergroep" deelname aan.
Zie voor meer info:
https://projecten.ggdgelderlandzuid.nl/5-jaar-kansrijke-start/baby-en-oudergroep
https://verloskundigepraktijkbeuningen.nl/portfolio-items/centering-pregnancy/
Hieronder staan de Nederlandse en de Engelse versie van de folder over het ouder- en kindcafé.


